Yeşilay 99. Yaşını Kutluyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
1 yorum

Ülkemizde bağımlılıkla ilgili her konuda mücadele eden ve daha sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla 99 yıl önce kurulan Yeşilay günümüze kadar ortaya koyduğu projeler ile farkını göstermiştir. Yeşilay son yıllarda uluslararası teşkilatlanma çalışmalarına hız vermiş ve birçok ülkede ülke Yeşilay’larının kuruluş çalışmasını başlatmıştır. Tüm ülke Yeşilayları, Türk Yeşilay’ı öncülüğünde 7 Kasım 2016’da İstanbul’da kurulan Uluslararası Yeşilay Federasyonu’nun üyesidir.

Yeşilay geçen sene 98. Yaşını, Yeşilay Haftası kapsamında çeşitli etkinliklerle kutladı. Kadıköy meydanındaki etkinlik alanınında 7’den 70’e her yaş kesiminden insanın katıldığı etkinlikler oldukça ses getirmişti. Yeşilay bu yıl da  benzer etkinliklerle yeni yaşını kutlamaya hazırlanıyor.

Geçen yıl Yeşilay Haftası Kadıköy meydanda kurulan etkinlik alanında söyleşilerden çeşitli atölyelere bir çok etkinlik gerçekleştirildi. Bu yıl da benzer etkinliklerin yapılması planlanıyor.

[zombify_post]


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Komik
1
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
1
Sinir Bozucu
le_mi_akar

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !