YouTube Music Uygulaması 22 Mayıs’ta Kullanıma Sunulacak

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Dünya’nın en büyük video yükleme ve izleme platformu olan YouTube, uzun zamandır konuşulan bir uygulamayı hayata geçiriyor; YouTube Music. YouTube Music nedir? YouTube Music ne zaman çıkacak? Youtube Music ücretlimi olacak? sorularının cevabını sizler için derledik.

Dünyanın en büyük video paylaşım ve izleme platformu olan YouTube, bir süredir kullanıcılarının yoğun talepte bulunduğu bir uygulama üzerinde çalışıyordu. YouTube Music adı verilen bu uygulamada artık sona gelindi ve kullanıcılara uygulama ile ilgili tüm detaylar açıklandı. YouTube Music ile YouTube’da video oynatmadan şarkı dinleyebilmek mümkün.

YouTube Music nedir ?

YouTube kullancılarının uzun zamandır beklediği video izlemeden şarkı dinleyebilme uygulaması olan YouTube Music ana ekran kapalı iken online olarak şarkı dinleyebilmeye imkan sağlayan bir YouTube uygulaması. Kullanıcılar diğer uygulamadan farklı olarak YouTube Music uygulamasında video izlemeden sadece şarkı dinleyebiliyor ve uygulama ekran kilidi aktif olduğunda bile arka planda çalışmaya devam ediyor. Uygulama tanıtımının ardından YouTube Music ne zaman çıkacak sorusunun sorulması üzerine, uygulamanın 22 Mayıs’ta kullanıma sunulacağı bilgisi paylaşıldı.

YouTube Music Ücretli mi?

YouTube Music’in ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunacak. Ücretsiz sürümde kullanıcılara reklam dinletilecekken, aylık 9,99 dolar ödeyen kullanıcılar ise reklamsız müzik dinleyebilecek.  Google ayrıca, YouTube Music’in yanı sıra YouTube Red servisini YouTube Premium ile değiştireceğini duyurdu. YouTube Premium, eski YouTube Red servisiyle YouTube Music servisini aynı anda sunacak. Fakat YouTube videolarına, özel programlarına ve müziklere reklamsız erişmek isteyen kullanıcıların YouTube Premium’a aylık 11,99 dolar ödemesi gerekiyor.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !